Servis a oprava notebookov Dell

Spoločnosť FixIT zabezpečuje odborný IT servis najnovších aj starších notebookov. Sme špecialisti na hardvér značky Dell, ale aj softvér a záchranu dát. Realizovali sme tisíce opráv a na opravu používame výhradne kvalitné náhradné diely, aby sme zaručili najdlhšiu možnú životnosť celého zariadenia.
 • Diagnostika zadarmo
 • Ak servis nerealizujeme, nič neplatíte
 • Opravujeme všetky modely Dell notebookov
 • Používame iba kvalitné náhradné diely
 • Zachránime vaše dáta
 • Sme profesionálny servis od roku 2012
 • Realizovaných viac ako 14 000 opráv

Rýchla objednávka

Odošlite nám rýchly dopyt. Ozveme sa rýchlo.
Povinný údaj
Povinný údaj
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Najčastejšie opravy na notebookoch Dell

Nenašli ste závadu? Dajte nám vedieť.
Notebook Dell - oprava a servis

Opravujeme najnovšie aj staršie modely notebokoov Dell. Poradíme si so všetkým.

Ponúkame pozáručnú opravu a servis notebookov Dell. Náš personál má niekoľkoročné skúsenosti a preto sú naše služby na odbornej úrovni, poradíme si s každým zariadením a bezplatne diagnostikujeme závadu. Následne navrhneme možnosti opravy a presnú cenu servisného zásahu.
 • Dell Alienware
 • Dell G Series
 • Dell Inspiron
 • Dell Latitude
 • Dell Precision
 • Dell Studio
 • Dell Vostro
 • Dell XPS

Ako sa prejavuje závada na vašom Dell notebooku? Toto sú najčastejšie problémy.

Máte problém s vašim Dell notebookom, ale neviete identifikovať závadu? Navštívte naše pobočky v Bratislave alebo nám pošlite zariadenie poštou a my diagnostikujeme závadu zadarmo.
Potrebujem odstrániť problém
Ikona - Notebook zamrza

Notebook zamŕza alebo nefunguje

Notebook začal zamŕzať, samovoľne sa reštartuje alebo úplne prestal fungovať? Notebook nejde zapnúť alebo sa nedostanete do operačného systému? Problém môže byť v samotnom operačnom systéme alebo v základnej doske, grafickej karte alebo v sieťovej karte. Problém diagnostikujeme a navrhneme opravu.
Ikona - Notebook je veľmi pomalý

Notebook je veľmi pomalý

Je váš notebook veľmi pomalý, znižuje vám produktivitu alebo nie je možné už naďalej s ním pracovať? Diagnostikujeme problém a navrhneme riešenia pre zrýchlenie notebooku, aby sa zo starého zariadenia stal opäť použiteľný nástroj. Problém s rýchlosťou môže byť spôsobený hardvérom (zastaralý procesor, nedostatočná operačná pamäť, pomalý pevný disk...), ale aj softvérom (malware, spyware a podobne).
Ikona - Notebook ma prasknuty displej

Notebook má prasknutý displej

Praskol vám displej na notebooku mechanickým poškodením? Prineste nám notebook a naši špecialisti realizujú výmenu displeja za nový.
Ikona - Notebook sa prehrieva

Notebook sa prehrieva

Evidujete zvýšenú teplotu saši notebooku a zvýšenú hľučnosť ventilátorov? Notebook sa prehrieva čo môže byť následok škodlivého softvéru, prachu na ventilátoroch a komponentoch alebo nedostatočným výkonom hardvéru. Prečistíme vnútorné komponenty a ventilátory notebooku, diagnostikujeme prípadne ďalšie problémy spojené s nadmerným prehrievaním a zvýšenou hľučnosťou.
Ikona - Notebook je poliaty tekutinou

Notebook je poliaty tekutinou

Poliali ste váš notebook vodou, nápojom, kávou alebo inou tekutinou? Prineste nám ho čo najskôr. Táto nepríjemná nehoda môže byť opravená už do ďalšieho pracovného dňa.
Ikona - Notebook má slabú batériu

Notebook má slabú batériu

Batérie notebookov podliehajú opotrebeniu a tak sa môže stať, že vaše zariadenie nebude použiteľné bez stáleho napájania. Zabezpečíme pre váš notebooku novú batériu a realizujeme výmenu.
Ikona - Notebook sa nenabíja

Notebook sa nenabíja

Notebook sa vám prestal nabíjať? Zvyčajne je to spôsobené mechanickým poškodením konektora a v ojedinelých prípadoch aj softvérom. Diagnostikujeme tento problém a navrhneme opravu opätovného nabíjania notebooku.
Ikona - Strata alebo chýbajúce dáta

Strata alebo chýbajúce dáta

Neviete sa dostať k vašim dátam? Zmizli vám z pevného disku? Nič nie je ešte stratené. Sme špecialisti v obnove a záchrany dát z pevných diskov. Prineste nám notebook alebo pevný disk a spravíme všetko preto, aby sme vaše dáta zachránili.
Ikona - Na notebooku nepočuť zvuk

Na notebooku nepočuť zvuk

Problém so zvukom na notebookoch môže byť spôsobený softvérom - napríklad po aktualizácii operačného systému a driver-u, ale aj hardvérom - poškodený konektor, chyba na základovej doske a podobne. Problém diagnostikujeme a opravíme zvuk na vašom notebooku.
Ikona - Mám iný problém

Mám iný problém

Máte iný problém, ktorý ste tu nenašli? Poradíme si so všetkým. Prineste nám váš notebook a my problém diagnostikujeme zadarmo.

Vyberte si Dell zariadenie, ktoré potrebujete opraviť

Referencie od zákazníkov

"Zo dňa na deň mi prestal fungovať notebook. Nešiel ani zapnúť - svietilo len power svetielko, ale nič iné nenabiehalo. Priniesol som ho do servisu a priplatil som si za urgentnú opravu (v ten istý deň).Po obede mi oznámili, že notebook je opravený a môžem si ho vyzdvihnúť. Na doske bola zoxidovaná mikrosúčiastka, ktorú som ledva videl. Notebook opät funguje.Neverím tomu, že v inom servise by si túto mikrosúčiastku (menej ako milimeter) všimol - a dokázal by ju vymeniť. Som nadmieru spokojný a rozhodne sa sem vrátim, ak budem potrebovať niečo opraviť. Ďakujem!"
"Zo dna na den sa mi pokazil notebook, prestal fungovat. Asi v troch servisom som bol zistit, co je zle a ze to je maticna doska odpalena. Ze to treba vymenit. Cena takej vymeny skoro ako novy notebook. V tomto servise  mi povedali, ze maticna doska sa da opravit. Nebolo to na pockanie, lebo museli objednat nove nahradne diely, ale oplatilo sa to. Notebook bavi ako ma, a vyslo ma to o polovicu menej ako xceli ostatne servisy. Dufam, ze uz sa mi nic nepokazi, ale ak ano, viem kam ist. Dakujem"
"Velmi prijémný personál, rýchla diagnostika a kvalitná oprava. Veľka spokojnosť."
"Bol som veľmi spokojný. Rýchla diagnostika, dobrá cena a veľmi rýchla oprava. Personál odborne zdatný a milý. Odporúčam."
"Oprava staršieho notebooku prebehla bez problémov. Výmena klávesnice, oprava nabíjacieho konektora. Super cena a notebook šlape ďalej. Ďakujem."
Všetky referencie sú od našich spokojných zákazníkov, ktorí napísali recenziu v Google maps. Ďakujeme.
© Logo je ochrannou známkou spoločnosti DELL
Tvorba webových sídiel