Servis a oprava osobných (stolových) počítačov Dell

Spoločnosť FixIT zabezpečuje odborný IT servis najnovších aj starších (desktop-ových) PC. Sme špecialisti na hardvér značky Dell, ale aj softvér a záchranu dát. Realizovali sme tisíce opráv a na opravu používame výhradne kvalitné náhradné diely, aby sme zaručili najdlhšiu možnú životnosť celého zariadenia.
 • Diagnostika zadarmo
 • Ak servis nerealizujeme, nič neplatíte
 • Opravujeme všetky modely osobných počítačov Dell
 • Používame iba kvalitné náhradné diely
 • Zachránime vaše dáta
 • Sme profesionálny servis od roku 2012
 • Realizovaných viac ako 14 000 opráv

Rýchla objednávka

Odošlite nám rýchly dopyt. Ozveme sa rýchlo.
Povinný údaj
Povinný údaj
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Najčastejšie opravy na osobných počítačov Dell

Nenašli ste závadu? Dajte nám vedieť.

Opravujeme najnovšie aj staršie modely osobných počítačov Dell. Poradíme si so všetkým.

Ponúkame pozáručnú opravu a servis osobných počítačov Dell. Náš personál má niekoľkoročné skúsenosti a preto sú naše služby na odbornej úrovni, poradíme si s každým zariadením a bezplatne diagnostikujeme závadu. Následne navrhneme možnosti opravy a presnú cenu servisného zásahu.
 • Dell Desktop Alienware
 • Dell G Desktop Series
 • Dell Desktop Inspiron
 • Dell Desktop Precision
 • Dell Desktop Studio
 • Dell Desktop Vostro
 • Dell Desktop XPS
 • Dell Desktop Optiplex

Ako sa prejavuje závada na vašom osobnom počítači Dell? Toto sú najčastejšie problémy.

Máte problém s vašim Dell osobným počítačom, ale neviete identifikovať závadu? Navštívte naše pobočky v Bratislave alebo nám pošlite zariadenie poštou a my diagnostikujeme závadu zadarmo.
Potrebujem odstrániť problém
Ikona - Notebook zamrza

Osobný počítač zamŕza, vypína sa alebo sa reštartuje

Váš osobný počítač začal zamŕzať, samovoľne sa reštartuje alebo úplne prestal fungovať? PC nejde zapnúť alebo sa nedostanete do operačného systému? Problém môže byť v operačnom systéme alebo v základnej (matičnej) doske, grafickej karte alebo v sieťovej karte. Problém diagnostikujeme a navrhneme opravu.
Ikona - Notebook je veľmi pomalý

Osobný počítač je veľmi pomalý

Je váš PC veľmi pomalý, znižuje vám produktivitu alebo nie je možné už naďalej s ním pracovať? Diagnostikujeme problém a navrhneme riešenia pre zrýchlenie PC, aby sa zo starého zariadenia stal opäť použiteľný nástroj. Problém s rýchlosťou môže byť spôsobený hardvérom (zastaralý procesor, nedostatočná operačná pamäť, pomalý pevný disk...), ale aj softvérom (malware, spyware a podobne).
Ikona - Osobný počítač zobrazuje "modrú obrazovku"

Osobný počítač zobrazuje "modrú obrazovku"

Zobrazuje sa na vašom osobnom počítači chybová modrá obrazovka (tzv. "blue screen") pri spustení operačného systému alebo počas užívania? Problém môže byť spôsobený softvérovou alebo hardvérovou nekompatibilitou. Identifikujeme chybu, odstránime hardvérovú závadu a nainštalujeme nový operačný systém.
Ikona - Notebook sa prehrieva

Osobný počítač je hľúčný, prehrieva sa

Evidujete zvýšenú teplotu PC a zvýšenú hľučnosť ventilátorov? PC sa prehrieva čo môže byť následok škodlivého softvéru, prachu na ventilátoroch a komponentoch alebo nedostatočným výkonom hardvéru. Prečistíme vnútorné komponenty a ventilátory notebooku, diagnostikujeme prípadne ďalšie problémy spojené s nadmerným prehrievaním a zvýšenou hľučnosťou.
Ikona - Na notebooku som stratil

Strata alebo chýbajúce dáta

Neviete sa dostať k vašim dátam? Zmizli vám z pevného disku? Nič nie je ešte stratené. Sme špecialisti v obnove a záchrany dát z pevných diskov. Prineste nám notebook alebo pevný disk a spravíme všetko preto, aby sme vaše dáta zachránili.
Ikona - Mám iný problém

Iný problém

Máte iný problém, ktorý ste tu nenašli? Poradíme si so všetkým. Prineste nám váš osobný počítač a my problém diagnostikujeme zadarmo.

Vyberte si Dell zariadenie, ktoré potrebujete opraviť

Referencie od zákazníkov

"Zo dňa na deň mi prestal fungovať notebook. Nešiel ani zapnúť - svietilo len power svetielko, ale nič iné nenabiehalo. Priniesol som ho do servisu a priplatil som si za urgentnú opravu (v ten istý deň).Po obede mi oznámili, že notebook je opravený a môžem si ho vyzdvihnúť. Na doske bola zoxidovaná mikrosúčiastka, ktorú som ledva videl. Notebook opät funguje.Neverím tomu, že v inom servise by si túto mikrosúčiastku (menej ako milimeter) všimol - a dokázal by ju vymeniť. Som nadmieru spokojný a rozhodne sa sem vrátim, ak budem potrebovať niečo opraviť. Ďakujem!"
"Zo dna na den sa mi pokazil notebook, prestal fungovat. Asi v troch servisom som bol zistit, co je zle a ze to je maticna doska odpalena. Ze to treba vymenit. Cena takej vymeny skoro ako novy notebook. V tomto servise  mi povedali, ze maticna doska sa da opravit. Nebolo to na pockanie, lebo museli objednat nove nahradne diely, ale oplatilo sa to. Notebook bavi ako ma, a vyslo ma to o polovicu menej ako xceli ostatne servisy. Dufam, ze uz sa mi nic nepokazi, ale ak ano, viem kam ist. Dakujem"
"Velmi prijémný personál, rýchla diagnostika a kvalitná oprava. Veľka spokojnosť."
"Bol som veľmi spokojný. Rýchla diagnostika, dobrá cena a veľmi rýchla oprava. Personál odborne zdatný a milý. Odporúčam."
"Oprava staršieho notebooku prebehla bez problémov. Výmena klávesnice, oprava nabíjacieho konektora. Super cena a notebook šlape ďalej. Ďakujem."
Všetky referencie sú od našich spokojných zákazníkov, ktorí napísali recenziu v Google maps. Ďakujeme.